אודותנו

גרדניה – חברה לתכנון, עיצוב והקמת גנים.  גרדניה החלה את דרכה בשנת 1992.
מאז ועד היום אנו עוסקים בתכנון, ופיתוח נוף, עיצוב גנים ציבוריים ופרטיים כאחד וכן בהקמתם.
בגרדניה תפיסת תכנון הגן ופיתוח החוץ מכוונת לתנועה טבעית, זורמת ונוחה. אנחנו עושים שימוש בחומרים השייכים או המשתלבים ללא סתירה במבנה ובסביבתו וכמובן בצמחייה; הכל בשילובים הרמוניים ועם הרבה מקום וכבוד למופע הטבעי והמלא של הצמח בבגרותו. אנחנו מקפידים מאוד על שילובי צמחים המשלימים זה את זה בעניין ובפריחה המתחלפת בכל עונות השנה.
צוות גרדניה מלווה את הלקוח בכל שלבי התכנון והביצוע בשטח, כולל ניהול ואחריות על ביצוע עבודות הקבלנים השונים, הכל, עד לקבלת תוצאות אופטימליות בכל עבודות פיתוח החוץ והקמת הגן.
בגרדניה מיישמים עקרונות אלה בקפדנות, תוך עבודה משותפת ופורה עם אדריכלים ומעצבים, במגוון רחב של סוגי פרויקטים:
gardenia 2015-16
בתים פרטיים, בתי מלון, צימרים, מבני ציבור, פארקים ועוד.
את כל הפרוייקטים אנחנו מבצעים תוך נתינת הפתרונות הכוללים הטובים ביותר האפשריים מבחינה תכנונית, על מנת שהגן יאריך ימים, יפרח וישגשג. כל גינה נושאת אופי משלה ומותאמת לטעמו האישי של הלקוח והמקום.
החברה משלבת בתכנון הגנים עבודות אבן ייחודיות, הנעשות ביד אמן לצורך יצירת שבילים ומשטחי ישיבה בגן. בגן ניתן לשלב גם עבודות אמנות מקוריות, המתוכננות לסביבת החוץ, עשויות קרמיקה בעבודת יד.
בגנים שלנו ישנה חשיבה לטווח ארוך המתחילה בשלבי התכנון ונמשכת בביצוע התשתית והגן כולו. אנו רואים לנגד עינינו את התפתחותו העתידית של הגן וצרכיהם המשתנים של המבלים בו.
להתראות,
שרלי וטניה אילוז וצוות גרדניה