חוות דעת לקוחות

Sharly and Tanya Iluz are top professionals who have created a beautiful garden for us. We derive great pleasure from our new garden, made by Gardenia with care, aesthetic, sensitivity and fine attention to detail. They did so in close communication with us in which they excell. It was worth every cent and we heartily recommend them to anyone who wants a perfect garden.

ברכות
דוד וקלודיט רבינוביץ' . יוני 2020

לביקור בגינה הקלק כאן

לפני תחילת העבודה לא כ"כ היה "גן קיים". הגינה הייתה מוזנחת למדי, חלקה בבחינת אדמת טרשים המצמיחה קוץ ודרדר. משהחלטנו להקים את המקום שלנו הבנו שעיקר ההשקעה צריכה להיות בגן.

השתתפנו בתהליך מרגע העיבור, כי מבחינתנו הדבר משול להריון, ממש כמו שאישה הרה חווה את בתהליך ההיריון והלידה שלה. הנמשל כאן הוא חברת גרדניה- היא המיילדת והמלווה את תהליך ההיריון.

אפשר לומר שבעקבות הגן החדש השתנו כמה דברים באורחות חיינו. כל יום אנחנו עדים לאיזה שינוי שמתרחש בו: עלה חדש שמבצבץ, פרח שפורח, פרי שמבשיל. הסיפוק בקשר הזה שבינינו לבין אימא אדמה הוא כה חזק, עד שביקור יומי בגן הפך לצורך ממש. כל יום אנחנו מוצאים את עצמנו עוברים בו ומטפחים את הקשר החם בינינו לבין הטבע הפרטי שלנו.

דורון שפר, טליה שפר , אמירים 2013
לביקור בגינה הקליקו כאן  לקריאת כתבה על הגן הקליקו כאן

I have a 10th floor roofgarden in Jerusalem which was in a bad shape until Sharly started working. He brought beautiful vessels and distributed them in a way that a harmonious design between tall and low, green and flowers developed. The garden is a paradise

   Marianne Karmon, Jerusalem

Simply divine is the best way to describe the gorgeous landscape design created by Tanya and Sharly Illuz at Gardenia
The entire experience was the perfect blend of professionalism and a very personal human understanding of my vision and likes – along with several limitations of location and environment
Sharly used Google Earth and photos provided by me to design a beautiful landscape for a property located on the other side of the globe – a property he and Tanya have not even visited
The 3D rendering and the detailed plans and plant lists are just some of the aspects of their dedicated work. Thank you, Tanya and Sharly

Ruchi Rai, California 2018

שרלי וטניה אנשים יקרים, שהגינה ואמנות בנשמתם, עטפו אותנו בגינה מקסימה שמרגשת אותנו בכל יום מחדש, גינה שמשנה את פניה בכל עונה ומחייכת אלינו תמיד.

עליזה ודרור, 2013

החלטנו להשתמש בשירותי תכנון גינה. מעולם לא עשינו זאת לפני כן ואפילו לא הבנו את חשיבות הדבר. אחרי שסיימנו את הגינה המדהימה שלנו אין רגע שאנחנו לא אומרים:

א.      תכנון זה מקצוע

ב.      אם כבר הולכים לאנשי מקצוע אז ללכת להכי מקצועיים

תודה רבה על גינה נהדרת. מותאמת. מכילה. משתלבת. כל מה שצריך אדם בגנו!

חלי וחגי ויטר, שדה אילן

כמה מילים על חברה של זוג מקסים,

אני משתמשת בשירותם של שרלי וטניה וצוות גרדניה זה מספר שנים וכל פעם מחדש אני מתפעלת מהסבלנות, עמידה בתקציב ולוח זמנים וכמובן בתוצאה.

שרלי וטניה יוצרים משהו אחר: הם בונים גן שיש בו הכל. גינה יפה המשתנה מעונה לעונה וגם גן יציב שנותן רקע ותפאורה לאורך כל השנה. הנועם של שרלי לא יסולא בפז והטאץ' של טניה בפרטים הקטנים, תמיד בחיוך ובעדינות על מנת לספק את רצון הלקוח ויחד עם זאת לראות לרחוק את התוצאה.

הם אומנים שנהנים מהעשייה, מהדרך ומהתוצאה, ורואים שזה בדמם. הם משלבים אסתטיקה לצד התחשבות בסביבה והיכולת של הלקוח לתחזק את הגינה מבחינת משאביו האישיים.

ממליצה בחום, ורד שפיר, 2012

גרדניה יודעים כיצד להפוך חלום למציאות.

הבנה של צורכי הלקוחות, הכרה עמוקה של מאפייני צמחייה ושימת לב לפרטים  מאפשרים לטניה ושרלי לבנות עבורכם את גינת החלומות שלכם, גינה אשר תפתיע אתכם כל בוקר מחדש וכל עונה תתהדר בגרדרובה רעננה של צבעים מתפרצים. ביקור בגינה הפרטית שלהם סייע בידינו "לראות" את הגינה שתבנה מעיי החורבות של אמצע שיפוץ.

Sharly and Tanya (Gardenia) are our own personal dream makers. Sensitive to client needs, they use their deep understanding of fauna and their natural care for details to make dreams come true. Expect a back yard that will surprise you every day anew and with each passing season will burst with new sets of colors

לביקור בגינה הקליקו כאן לכתבה על גינות קטנות הקליקו כאן

המלצה חמה על חברת גרדניה

לפני תשע שנים, כשקנינו דירת גן עם חצר גדולה, לא ידענו מה אפשר לעשות עם החצר ולמזלנו שרלי וטניה נכנסו לתמונה.

היום יש לנו גינה ששינתה לנו את החיים. זהו מרחב מחייה עם פרטיות שיש בו נוי בשילוב עם עצי פרי מניבים, גן ירק, פינות ישיבה, בית עץ ופינת ברבקיו. הכל משולב עם ריצוף אבן טבעי, תוך בחירה של צמחים שאינם דורשים הרבה מים וטיפול ומותאמים לאזור בו אנו חיים (הרי ירושלים במקרה זה). גם כיום הגינה ממשיכה לצמוח ולהשתנות בהתאם לצרכים שלנו, בזכות עבודה קשה, ידע מעמיק והמון כשרון של שרלי וטניה.

אנחנו הצלחנו למצות את מקסימום הפוטנציאל של השטח וגם נהנים ממנו יום-יום. הגינה הזו זוכה באופן קבוע במחמאות: " זו הגינה הכי יפה שאני מכיר", "זה ממש גן עדן" וכו'. אני סבורה ששרלי הוא אמן שכלי היצירה שלו הוא גננות.

באהבה דליה וגל אלקון, אפריל 2009

לכל המעוניין – המלצה חמה,

בקשתי התייעצות לגבי הגינה סביב ביתי, כיוון שלא הייתי מרוצה מאיך שנראתה. הזמנתי את שרלי לחשוב איתי מה לעשות בה וכך נחשפתי לגינון שונה מכפי שהכרתי.

טניה ושרלי הגיעו עם ספרים מלאים במגוון גנים. בחרנו יחד את הצמחים ואופי הגן, את שילובי האבן ומיקומם והתכנון יצא לדרך. הופתעתי מרמת המקצועיות הגבוהה ואיכותה הטובה של העבודה. הכל "מתקתק". והגן…בדיוק לטעמי: רך, זורם, נעים ויפה יפה, גורם לי בכל יום ליהנות הנאה מרובה מהתוצאה הנפלאה שנתקבלה.

אני ממליצה על "גרדניה" בכל פה למי שאוהב גינון איכותי.    מרים בר לוי, פברואר 2009

לביקור בגינה הקליקו כאן לקריאת כתבה הקליקו כאן

לפני כמה שנים תכננו ויצרנו את הגן שלנו עם הצוות המסור של "גרדניה". זאת הייתה חוויה גדולה עבורנו ואנו נהנים כל יום מחדש מיצירת המופת.

לשרלי וטניה רגישות, יצירתיות וחזון, שבאים לידי ביטוי בצבעים והריחות בגינה שלנו. מאוד כיף לנו לשהות בה!

We've got a very good experience with Gardenia. They planned our garden about ten years ago. We set it up together and still take care of it together. These people know their job. I recommend

אן וארמנדו טולדו, שדה נחמיה 2012

כמו בכל יום, גם היום גבי ואני יושבים בגינתנו הנהדרת לשתות את הקפה של אחר הצהריים, שזהו מנהגנו מיום שהקמתם לנו את הגינה שלנו המדהימה!

אנו רוצים להודות לכם על הנחת והשלווה שגרמתם לנו מדי יום ביומו. לדעתנו, (ודעתם של אורחינו) זוהי הגינה היפה בגינות. אתם מקצועיים, ישרים, אדיבים, נעימים ואנשים יקרים. מי ייתן וירבו אנשי מקצוע כמותכם. תודה, תודה, תודה!

שאער גבי ונורית, רעות  אפריל 2002

שרלי וטניה היקרים. תודה על ההזדמנות להודות לכם על התמיכה הרבה והלבבית שהגשתם לנו בכל מהלך הקמת הגינה שלנו.

כל כך חיכיתי לרגע שתהיה לי חלקת אדמה קטנה שאוכל לטפח ולעצב.

כל כך רציתי לעשות את הכל בעצמי. במיוחד את העיצוב. ממש כמו תינוק קטן שאמא רוצה לטפל בו בעצמה, בלי שאף אחד ייתן עצות ויתערב. רק אחרי שנה שלמה בגינה הבנתי שאין לי ניסיון קודם בהקמה של גינה שהיא מעבר למרפסת קטנטנה. שאני זקוקה לעזרה מקצועית ולעצות של בעלי ניסיון. כל כך שמחתי להכיר אתכם. יש לכם כישרון מיוחד לייצר הרגשה מכילה של נינוחות וסבלנות. יכולת מיוחדת שלכם להכיל בחיוך כל גחמה והתלבטות ואין ספור שינויים בתכניות. הראתם גמישות מעוררת השראה ושפע של רצון טוב תמיד לעזור. אם זה בעצה ושיתוף בידע שלכם, סיורים רבים בגינה הפרטית שלכם ודוגמאות לצורות גינון שונות. נכונות רבה להתאים את עצמכם לתקציב שלנו וללוח הזמנים שלפעמים היה מאתגר. בכל בעיה לא צפויה שהתעוררה תמיד הייתם זמינים לעזור בכל דבר מגדול ועד קטן. היום, כעבור שנה, אני כבר מרגישה שאני יכולה להמשיך מכאן בעצמי ושיש תמיד עם מי להתייעץ.

תודה מקרב לב על מי שאתם ועל כך השפע שאתם מביאים אתכם. ענת ואייל אייזנקוט ,שדה נחמיה

 

Share